MEDICINSKÁ PEDIKURA


LÉČEBNÉ ALKALICKÉ OŠETŘENÍ TVRDÉ A ROZPRASKANÉ KŮŽE CHODIDEL A PAT.


Nejnovější léčebná metoda!! Délka ošetření 60 min. Viditelné výsledky již po první aplikaci. Procedura zjemňuje a vyhlazuje i ta nejhrubší ,suché, tvrdé místa chodidel a pat!!!
  • nejnovější léčebná podologická procedura
  • podivuhodné viditelné zlepšení, které je patrné již po první aplikaci
  • procedura zjemňuje a vyhlazuje i ta nejhrubší místa, zaceluje rozpraskanou kůži, odstraňuje mozoly
  • bez použití jakýchkoliv ostrých nástrojů, bez broušení a řezání
  • metoda úplně vylučuje jakékoliv poškození nebo zanesení infekce, je hygienická a zaručuje skvělé  výsledky.
  • Tento postup dokáže velmi jemně a účinně odstranit kutikulu, mozoly, otlačeniny a hrubou kůži na chodidlech. Opatrně, přitom ale velice účinně rozpouští suchá a zrohovatělá místa. Výsledky mluví sami za sebe.
  • Při ošetření jsou využívány léčebné luxusní prostředky od firmy DMK Danné Montague-King, pro jejichž tvorbu se používají přírodní rostlinné látky, které působí podobně, jako tělu vlastní látky.

Tato procedura vrátí chodidlům jemnost a svěžest.

ALKALICKÉ OŠETŘENÍ chodidel a pat zn. Danné , bylo oceněno „Zlatým znakem“ časopisu „Harper´s Bazaar“.


Metoda přírodní farmakoterapie Danné je speciálně navržena tak, aby dokázala vyřešit i ten nejsložitější problém. Léčebný postup Danné přináší neuvěřitelné výsledky a poskytuje také možnost tyto výsledky dlouhodobě zachovat. Individuální přístup uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROYENZ STAV,
UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»
 MUDr. D.M. King

Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy