O salonuSnem snad každé ženy je být co nejdéle krásná !!!!

K dosažení vysněného cíle je však nezbytná pravidelná kosmetická péče, z rukou odborníků, která dokáže zpomalit proces stárnutí, vyhladit pokožku obličeje a dekoltu, uvolnit napětí v obličeji a zjemnit tak výraz tváře.
V současné době používám k ošetření metodu přírodní farmakoterapie DMK Danné Montague-King(Amerika), která je vyjemečná a velmi kvalitná kosmetika! Nese jméno svého zakladatele, amerického vědce Danné Montague-Kinga, který patří k předním odborníkům v oblasti léčebné kosmetiky. Jako jeden z prvních začal v péči o pleť využívat enzymoterapii, AHA kyseliny či vitamín C. 
Kosmetika DMK se vyrábí v USA ve státě Kalifornie už vic než 60  let. Pracuje s ní více než 7 tisíc specialistů ve 40 zemích - ve Velké Británii, Německu, Rakousku, České republice, ve Slovinsku a na Slovensku, Norsku, Finsku, Rusku, na Ukrajině, v Kanadě, Číně a dalších zemích na světě. DMK je jednou z vedoucích značek na poli léčby a korekce pokožky.


Další značky, s kterými pracuji:    americká farmokologická  kosmetika Danné Montague - King  , americká kosmetika JEUNESSE GLOBAL, Dr.Kadir a td....

       DANNÉ
                                                                                            Картинки по запросу logo jeunesse global
  
  
 Poradenství


Základem zdravé pleti není jen používání kvalitní kosmetiky, ale také zdravé stravování a pravidelný pitný režim.

Poradenství nabízím v těchto oblastech:
  • Jaké potraviny zařadit nebo ubrat z jídelníčku, aby Vaše pleť byla krásná a zdravá.
  • Jak o pleť pečovat, jaký typ pleti máte a jakou kosmetiku zvolit pro dokonalé čištění pokožky ráno a večer.
  • Jaké jsou tedy trendy tohoto jara a léta?
  • Poradím Vám triky a tipy, kterých při líčení můžete využít  !
  • Ke správnému životnímu stylu získáte maximum informací.
  • Tuto službu provádím pro zákaznice zdarma.


Certifikáty

Dárkový poukazDárkový poukazDárkový poukazDárkový poukazDárkový poukazDárkový poukaz Certifikát
 

Motivací mého salonu krásy EUPHORIA  je chuť darovat a tvořit krásu!

S pozdravem a přáním příjemného uživání času u nás!
majitelka  OXANA Isaková.


Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy